Skip to content

فهرست مطالب

زیباترین سایت های دنیا از نظر طراحی

سایت های برتر وردپرس با طراحی UI برجسته

در این مقاله از آساراد، برخی از وب‌سایت‌هایی را که در طراحی UI در پلتفرم وردپرس برتری دارند، بررسی می‌کنیم.

1. Apple

وب سایت اپل به دلیل سرعت بالا، زیبایی شناسی منحصر به فرد و استفاده از عناصر گرافیکی و انیمیشن هایی که تجربه کاربری مثبتی را ایجاد می کند، متمایز است. یکی از ویژگی های قابل توجه آن، توانایی ارائه توضیحات جامع محصول در کنار تصاویری جذاب است که کاربران را به کاوش کامل در تصاویر محصول و خواندن توضیحات دقیق ترغیب می کند.

2. Mercedes-Benz

وب سایت مرسدس بنز رابط کاربری زیبا و جذابی را به نمایش می گذارد و تمامی محصولات خود را به زیباترین و حرفه ای ترین شکل ممکن ارائه می دهد. نه تنها محصولات را به بازدیدکنندگان معرفی می‌کند، بلکه گزینه‌های خرید را نیز پیشنهاد می‌کند و جایگاهی را در این لیست به دست می‌آورد.

3. Simply Chocolate

Simply Chocolate دارای یک رابط کاربری بصری جذاب و فریبنده است و تمام محصولات خود را به زیباترین و حرفه ای ترین شکل ممکن به نمایش می گذارد. تمام محصولات خود را به بازدیدکنندگان معرفی می کند و حتی آنها را تشویق به خرید می کند و جایگاه خود را در این لیست تضمین می کند.

4. Wozber

Wozber در طراحی رزومه در پلتفرم وردپرس تخصص دارد. افراد با پرداخت هزینه اسمی به راحتی می توانند رزومه خود را طراحی کنند. اگرچه این سایت ممکن است به اندازه سایرین در این لیست از نظر بصری خیره کننده نباشد، سادگی، وضوح، استفاده از عناصر گرافیکی و انیمیشن ها، همراه با سرعت بارگذاری معقول، جایگاهی را برای آن به ارمغان آورده است.

5. Woven Magazine

همانطور که از نام آن پیداست، مجله بافته شده یک وب سایت زیبا و ساده است که حس آرامش را القا می کند. دارای یک رابط کاربری زیبا و تمیز است. علاوه بر این، این سایت شامل یک بخش فروشگاهی است که به خوبی طراحی شده است که در آن محصولات به زیبایی نمایش داده می شوند و تجربه لذت بخشی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند.

نتیجه

توجه به این نکته مهم است که هدف ما در این لیست نه تنها نمایش سایت های جذاب بصری بلکه برجسته کردن آنهایی است که دارای یک رابط کاربری مناسب هستند که به طور موثر کاربران را در کسب و کار راهنمایی می کند.