Skip to content

طراحی گرافیک، به دلیل ارزش بالایی که حس زیبایی امروزه در کسب و کارها پیدا کرده است، در بسیاری از زمینه‌ها کاربرد دارد. هر کس تلاش می‌کند تا زیبایی را در اولویت قرار دهد و به طور قابل توجهی در تمام بخش‌های کسب و کار به آن سرمایه‌گذاری کند.

گرافیک به گونه‌ای تکامل یافته است که به عنوان یک عنصر حیاتی در هر کسب و کار شناخته می‌شود، به حدی که در تمام دپارتمان‌های یک کسب و کار استفاده می‌شود.

گرافیک در طراحی لوگو، طراحی وب‌سایت، معرفی و تولید رنگ‌های شرکتی برای برندینگ، کارت‌های تجاری، بسته‌بندی و سایر زمینه‌ها استفاده می‌شود.

شرکت آسا با افتخار اعلام می‌کند که در زمینه‌های زیر در کنار مشتریان گرامی ما حضور دارد

.

طراحی محیط دفتر

مجموعه دفتر معمولاً به مواد چاپی اشاره دارد که یک شرکت از آن استفاده می‌کند و نام و برند خود را در اقلام مختلفی مانند سربرگ‌ها، کارت‌های تجاری، پاکت‌ها و غیره، هرکدام با یک طراحی گرافیکی، طرح رنگ و الگوی جدید تزئین شده‌اند.

طراحی کاتالوگ

طراحی یک کاتالوگ به عنوان یک نیاز اساسی برای تمام کسب و کارهایی در نظر گرفته می‌شود که برای مردم اهمیت دارند. برای داشتن یک کاتالوگ مناسب برای ارائه کارهای خود، نیاز به طراحی دقیق و واضح بدون هرگونه ابهامی وجود دارد.

طراحی لوگو

لوگو یکی از مهم‌ترین عناصر در شناخت هر کسب و کار در تمام دسته‌های حرفه‌ای است. اگر می‌خواهید به طور گسترده‌تر شناخته شوید و همیشه نام شما در دهان مردم باشد، حتماً باید یک لوگوی منحصر به فرد داشته باشید.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

رابط کاربری (UI) از زمان‌های باستان وجود داشته است، اما اصطلاح رابط کاربری یا طراحی رابط کاربری در معنای معاصر خود در دوران کامپیوتر پدید آمد. امروزه، رابط کاربری به عنوان فضایی در نظر گرفته می‌شود که تعامل بین انسان‌ها و ماشین‌ها در آن اتفاق می‌افتد.

نمونه کارها