برای سفارش پروژه SEO، باید ابتدا قرارداد مربوطه را مطالعه کنید. سپس با پر کردن فرم در پایین صفحه، لطفاً با ما تماس بگیرید.

اين قرارداد مابين شرکت/فروشگاه/موسسه/کارخانه……………………………………………….. (نام نماینده قانونی …………………………………………………………… ) به شماره شناسنامه :……………………………………………….. و کد ملی: …………………………………………………………….. و تاریخ تولد : ………………………………….. با شماره تلفن ثابت :………………………………………….. و شماره همراه : ………………………………… و با نشانی : ………………………………………………………. ……………………………………………………………………………………………… كه از اين پس کارفرما نامگذاری می شود و از طرف ديگر شرکت آسا پردازش هوشمند راد با شماره ثبت 58914 به عنوان مجري پروژه به نشاني قانوني :خراسان رضوی – مشهد …………………………………… …………………………………………………… منعقد مي گردد و طرفين با امضاء اين قرارداد خود را ملزم و متعهد به رعايت اجراي كامل و تمام مفاد آن مي دانند.

موضوع قرارداد: اجرای پروژه بهینه‌سازی موتورهای جستجو با عنوان «——————» با استفاده از —————————————.

تعهدات توسعه‌دهنده:
انجام فعالیت‌های مرتبط با طراحی توسط توسعه‌دهنده و پذیرفتن مسئولیت کمی و کیفی برای انجام به موقع پروژه.
حفاظت و نگهداری از دارایی‌ها و اسناد ارائه شده توسط مشتری، و استفاده بهینه از آنها برای اجرای قرارداد.
عدم افشاء اسناد، اطلاعات یا مواد به دست آمده در حین طراحی به افراد سوم بدون مجوز کتبی از سوی مشتری. نقض این موضوع ممکن است منجر به اقدام قانونی از سوی مشتری برای جبران خسارت شود.
طراحی و اجرا با رعایت استانداردها و اصول علمی طراحی.

مشتری نمی‌تواند پروژه را به صورت کلی یا جزئی به شخص دیگری سفارش دهد.
توسعه‌دهنده نمی‌تواند حمایت از وب‌سایت را در طول دوره قرارداد به شخص دیگری واگذار کند.

نوع وب‌سایت: وب‌سایت ————————————— به عنوان یک وب‌سایت پویا با قابلیت پایگاه داده طراحی شده است.

مبلغ قرارداد: مجموع مبلغ قرارداد ………….، قابل پرداخت در آغاز قرارداد. هزینه‌های اضافی برای حمایت (سئو) ممکن است توسط مشتری درخواست شود و در یک توافق جداگانه ذکر خواهد شد. تجدیدنظر سالانه در خصوص میزبانی و دامنه مسئولیت مشتری است، و عدم تجدیدنظر منجر به انقضاء خواهد شد.

تعهدات اصلی مشتری:
ارائه اسناد طراحی و داده‌های سایت مورد نیاز به توسعه‌دهنده.
مدیریت داده‌های سایت پس از تحویل توسط شرکت.
پرداخت به موقع صورتحساب‌ها و مبالغ قرارداد.

موضوع پروژه:
• حمایت داده و بهینه‌سازی وب‌سایت (سئو) برای موتور جستجوی گوگل در دامنه ………………………………
بهینه‌سازی کلمات کلیدی زیر

1.

2.

3.

….

مدت زمان پروژه:
مدت زمان این پروژه، از تاریخ امضاء و پرداخت پیش‌پرداخت (توسط مشتری)، ……………… روز کاری است.
1: در صورت عدم رعایت شرایط قرارداد و انحراف از ارائه خدمات فنی توسط اجرا کننده پروژه، مشتری مجاز به انفصال یک‌جانبه از قرارداد است.
2: در صورت تأخیر مشتری در ارائه اطلاعات به موقع، برای هر روز تأخیر یک روز کاری اضافه خواهد شد و تاریخ پایان قرارداد، با محاسبه زمان تأخیر ارائه اطلاعات توسط مشتری، بازنگری خواهد شد. اطلاعات مورد نیاز از سوی مشتری باید به صورت کتبی توسط اجرا کننده پروژه درخواست شود و مشتری مکلف است تا حداکثر 48 ساعت کاری پاسخگویی نماید.
3: در صورت لغو قرارداد به دلیل درخواست یا تخلف مشتری، هزینه کار انجام شده محاسبه خواهد شد و مشتری موظف به پرداخت آن به اجرا کننده پروژه خواهد بود.
4: هر تغییر اساسی در شرایط قرارداد که توسط هر دو طرف تأیید شده باشد، به عنوان پیوست به قرارداد ثبت و پس از امضاء، برای هر دو طرف اجرایی خواهد بود.
مبلغ قرارداد و روش پرداخت:
مجموع مبلغ قرارداد ……………………… دلار آمریکا است، به صورت نقدی تخمین زده شده و توسط مشتری به اجرا کننده پروژه به شرح زیر قابل پرداخت است، و مقدار مشخص شده توسط اجرا کننده پروژه و مشتری توافق شده است.

تعهدات مشتری:
• مشتری موظف است از تاریخ شروع قرارداد و در طول پروژه، به‌صورت فوری و هر زمانی که اجراکننده پروژه درخواست کند، اطلاعات مورد نیاز وب‌سایت را ارائه دهد.
• مشتری ملزم به انجام تلاش‌های فراوان برای حفاظت از تمام اطلاعات امنیتی وب‌سایت ارائه شده به او است. در صورت نیاز مشتری به نام کاربری و رمز عبور برای وب‌سایت در طول دوره قرارداد، موظف است که به‌صورت کتبی از اجراکننده پروژه درخواست کند و اجراکننده مکلف به سریع اطلاع‌رسانی به مشتری است. با توجه به موارد فوق، اگر مشتری نام کاربری و رمز عبور را برای وب‌سایت داشته باشد، نباید آن را با افراد غیرمجاز به اشتراک بگذارد و اجراکننده پروژه در این زمینه مسئولیتی ندارد.
• مشتری به تسویه به‌موقع مبلغ قرارداد به موجب ماده 4 قرارداد، نسبت به اجراکننده پروژه تعهد دارد.
• در صورتی که مشتری نام کاربری و رمز عبور وب‌سایت را دارا باشد، اگر در طول دوره قرارداد مشتری یا فرد دیگری فعالیتی در وب‌سایت انجام دهد که منجر به کاهش رتبه وب‌سایت شود، اجراکننده پروژه در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
• هزینه میزبانی سالانه و تجدیدنظر دامنه بر عهده مشتری است.
• افزودن یک کلمه کلیدی جدید در طول انجام کار با توافق هر دو طرف، با در نظر گرفتن هزینه و مدت زمان کار، امکان‌پذیر است. برای ادامه کار، لازم است قرارداد جدیدی ثبت شود که شرایط و مبلغ آن مشخص شده باشد و ایجاد و ارسال محتوا (تصاویر، متن، ویدئوها و غیره) توسط مشتری صورت خواهد گرفت.
• این سایت برای استفاده با دامنه …………………………………….. ایجاد شده است. مشتری نمی‌تواند همزمان از آن در مکان دیگری با یک دامنه جدید استفاده کند مگر با دریافت موافقت کتبی از اجراکننده پروژه، و بدون مجوز اجراکننده، نمی‌تواند آن را به دیگران ارائه دهد یا هزینه‌ای یا بدون هزینه برای دیگران فراهم کند.

تعهدات اجرا کننده:
• اجرا کننده موظف است وظایف مشخص‌شده را در مهلت زمانی مورد انتظار به مشتری ارائه دهد.
• برخی از کلمات کلیدی نیاز به زمان بیشتری برای رسیدن به صفحه نخست دارند، و اجرا کننده پروژه متعهد به بهینه‌سازی وب‌سایت ارائه‌شده برای کلمات کلیدی اعلام‌شده است تا در صفحات اول نمایان شوند.
• اجرا کننده موظف به ارائه گزارش‌های پیشرفت به مشتری هر سه ماه یکبار است.
• تمام اطلاعات ارائه‌شده توسط مشتری به اجرا کننده به عنوان محرمانه محسوب می‌شود، و اجرا کننده ملزم به حفظ و حفاظت از اطلاعات ارائه‌شده است، بدون حق افشای این اطلاعات به هیچ فرد یا نهادی به هیچ شکلی.
• اجرا کننده متعهد به گزارش مسائل موجود در وب‌سایت و در پایان کار، ارائه راه‌حل‌ها و بهبودها به مشتری است.
• اجرا کننده ملزم به اطمینان از امنیت وب‌سایت به اطلاعات استاندارد موجود است.
• اجرا کننده متعهد به ارائه موضوع قرارداد به مشتری یا نمایندگان ایشان است.
• اجرا کننده متعهد است که در صورت نیاز برای تبلیغ در خدمات تبلیغاتی، مبلغ مورد نیاز محاسبه و به مشتری اطلاع‌رسانی شود. پس از تأیید و پرداخت توسط مشتری، خدمات تبلیغاتی مشخص اجرا خواهند شد.
• مشتری مسئول ارائه نیازها، موقعیت، امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای خدمات طراحی و سئو نیست، همچنین ایجاد و ارائه محتوا برای سئو. اجرا کننده متعهد است خدمات را بر اساس توضیح خدمات در قرارداد ارائه دهد.
• اجرا کننده متعهد است از روش‌هایی که منجر به مسدود شدن وب‌سایت توسط موتورهای جستجو نمی‌شوند، استفاده نکند.

خاتمه پروژه:

لغو یک‌جانبه پروژه توسط هر یک از طرفین پذیرفته‌ناپذیر است، و لغو پروژه، به جز در شرایط قانونی، تنها از طریق توافق مشترک طرفین امکان‌پذیر است.

توجه: انحراف از چارچوب پروژه، عدم گزارش پیشرفت، عدم ارائه نسخه نهایی کار در زمان مورد انتظار، همچنین مشاهده و تأیید هر گونه مشکل غیرقابل ترمیم در وب‌سایت، به علاوه اعطای حق فسخ قرارداد به مشتری، اجرا کننده را موظف به پوشش همه خسارات مالی و غیرمالی می‌کند. در صورت عدم انطباق اجرا کننده، مشتری حق دارد خسارات را به هر شیوه‌ای که تشخیص می‌دهد، جستجو و جمع‌آوری نماید.

حقوق و مالکیت:

کلیه حقوق مادی و معنوی پروژه متعلق به کارفرما می باشد.

فورس ماژور:

در صورتی که مشکلی قاطع در ادامه فعالیت‌های اجرا کننده پروژه به وجود آید که قابلیت حل آن توسط اجرا کننده پروژه وجود نداشته باشد، قرارداد پس از تسویه حساب با توافق هر دو طرف لغو می‌شود، یا در صورت موافقت مشترک، دوره قرارداد تمدید خواهد شد.

هرگاه به دلیل عواملی نظیر (اما به تعداد محدود نمی‌شود) زلزله، سیل، حریق، جنگ، اعتصابات، ناامنی اجتماعی، تحریم‌ها علیه ایران (که منجر به مسدود شدن هاستینگ می‌شود) و سایر رویدادهای خارج از اراده و کنترل هر دو طرف، ارائه خدمات مختلف متوقف شود، خدمات تا حل این عوامل به حالت تعلیق در می‌آیند و عدم انجام خدمات در این مدت به عنوان نقض قرارداد محسوب نخواهد شد.

برای سفارش توسعه SEO، باید ابتدا قرارداد مربوطه را مطالعه کنید. سپس با پر کردن فرم در پایین صفحه، لطفاً با ما تماس بگیرید.