Skip to content

خدمات سئوی وب سایت

نیاز اساسی برای رونق هر کسب و کار، پس از طراحی وب‌سایت، استفاده از خدمات سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) برای وب‌سایت در موتورهای جستجو است. این هدف افزایش ترافیک و قابلیت دیده شدن وب‌سایت توسط مخاطبان است.

از آنجا که اکثر کاربران از موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن وب‌سایت‌های مورد نظر خود استفاده می‌کنند، ابزار آلی سریع‌ترین برای جلب بازدیدکنندگان، بهبود سئو وب‌سایت است. این کار به منظور ارتقاء رتبه وب‌سایت، افزایش ترافیک و به دست آوردن جایگاه در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل انجام می‌شود.

ابزارهای مهم تجزیه و تحلیل سئو

Screaming Frog

این اپلیکیشن لینک ها، تصاویر، کدهای CSS و غیره وب سایت را می خزد و به شما می گوید که موتورهای جستجو هنگام شروع به خزیدن در سایت با چه چیزی مواجه می شوند.

SEMRush

این برنامه جامع بازاریابی دیجیتال به شما کمک می‌کند تا کمپین‌های سئو، پرداخت در هر کلیک (PPC)، رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوا را اجرا کنید.

Google Search Console

کنسول جستجوی گوگل یک خدمات رایگان ارائه شده توسط گوگل است. هدف این خدمات، بازرسی و ارزیابی وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل می‌باشد.

Moz

Moz یک ابزار سئو بسیار قدرتمند است که برای بررسی و تجزیه و تحلیل وب سایت های مختلف استفاده می شود. با استفاده از ابزار Moz می توانید مشکلات وب سایت خود را شناسایی کنید.

Google PageSpeed Insights

این ابزار یکی از محبوب ترین ابزارها برای تست سرعت صفحات وب سایت است و توصیه هایی که ارائه می دهد می تواند تاثیر مستقیمی در بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو داشته باشد.

عوامل موثر در رتبه بندی سئو

الگوریتم جستجوی گوگل بیش از 200 عامل را برای رتبه بندی وب سایت ها در نظر می گیرد که با تجزیه و تحلیل سئو می توان آنها را تأیید کرد.

طراحی وبسایت
کلمات کلیدی با HTTPS رتبه بالایی دارند
صفحات دارای بک لینک
نرخ جستجوی موبایل
نرخ جستجوی کلمات کلیدی