تقریباً 85٪ از مصرف‌کنندگان اعلام کرده‌اند که از اینترنت برای کشف و پیدا کردن کسب‌وکارهای محلی استفاده می‌کنند.

این موضوع کماکان تعجب‌آور است – امروزه، حضور دیجیتال قوی، اگر حتی راه اصلی نباشد، یکی از راه‌های اصلی جلب، ایمن کردن و حفظ مشتریان و مشتریان است. و این همه با یک وب‌سایت قوی شروع می‌شود. سخت است که یک کسب‌وکار به هر اندازه‌ای پیدا کنید که در این لحظه وب‌سایت نداشته باشد.

بدون شک، داشتن یک وب‌سایت به تنهایی کافی نیست. وب‌سایت شما باید یک وب‌سایت عالی باشد – یک وب‌سایت که شما را در بازار اشباع شده جدا کند، بدون توجه به صنعت یا نیش خود. یک شرکت توسعه وب برتر مانند آساراد می‌تواند به شما کمک کند تا یک حضور دیجیتال ایجاد کنید که شما را از رقبا متمایز سازد و کسب‌وکار شما را به ارتفاعات جدید برساند.

خدمات توسعه وب ما

استراتژی بازاریابی دیجیتال

آساراد ارائه دهنده مجموعه جامعی از خدمات برای توسعه وب، نرم‌افزار و تمام مسائل مرتبط با فناوری است. آیا به کمک در ایجاد یک استراتژی برای نیازهای دیجیتال خود نیاز دارید؟ مشاوران ما با تجربه، شما را در تمام تلاش‌های فناورانه‌تان هدایت و پشتیبانی خواهند کرد، نصیحت‌ها و راهنمایی ارائه می‌دهند

مشاوران ما وضعیت فعلی شما را بررسی کرده و پیشنهاداتی برای چگونگی ساخت و حفظ یک حضور دیجیتال قوی ارائه خواهند داد، همه با هدف نهایی اینکه کسب‌وکار و خدمات شما برجسته شوند. به طور خلاصه، مشاوران آساراد به شما کمک خواهند کرد تا کسب‌وکار شما به طور آنلاین و آفلاین درخشان باشد.

"توسعه نرم‌افزارهای وب سفارشی"

یک برنامه وب، یک برنامه است که از طریق اینترنت از طریق مرورگر وب دسترسی پیدا می‌کند. برخلاف برنامه‌های تلفن همراه، این برنامه‌ها در یک سرور از راه دور ذخیره می‌شوند، نه در دستگاه خود. یک مزیت از برنامه‌های وب این است که برای دسترسی یا استفاده از آن‌ها نیازی به دانلود ندارند، با این حال برای بهره‌مندی از آن‌ها اتصال به اینترنت لازم است.

در Asarad، توسعه‌دهندگان وب ما می‌توانند به شما کمک کنند تا برنامه‌های وب را ایجاد کنید تا برند و شهرت شما را تثبیت کرده، کسب و کار خود را به نمایش بگذارید و خدمات برجسته‌ای را که کاربران شما انتظار دارند، ارائه دهید. این یک بخش مهم از حضور دیجیتال شماست چرا که برنامه‌های وب بسیار محبوب هستند.

توسعه تجارت الکترونیک

اگر شرکت شما محصولات و خدمات خود را آنلاین به فروش می‌رساند، نیاز به یک فروشگاه دیجیتال قوی و خدمات فروشندگان دارید. اسراد قادر است یک وبسایت تجارت الکترونیکی ایجاد و فراهم کند که کسب‌وکار شما را به نمایش بگذارد و به شما امکان فروش کالاهای خود به صورت بی‌درنگ را فراهم کند، همه در حالی که جذابیت برای مشتریان شما داشته باشد و به شما در جلب مشتریان جدید کمک کند. راه‌حل‌های تجارت الکترونیکی ما در صنایع و نیش‌ها گسترده است و ما می‌توانیم به شما در ایجاد یک تجربه خرده‌فروشی کمک کنیم که برای شما و کسب‌وکار شما کارساز باشد.

طراحی و توسعه Front-End

front-end وب سایت یا برنامه وب شما بخشی است که کاربران می بینند و با آن تعامل دارند. البته این یک جنبه حیاتی از وب سایت شما است و باید بدون مشکل با back-end کار کند. به همین دلیل، ما توسعه دهندگان باتجربه و طراحان تجربه کاربری (UX) را استخدام می کنیم تا یک رابط کاربری جذاب و جذاب، طراحی و تجربه با کیفیت همه جانبه را برای کاربران شما ایجاد کنند.

توسعه وب Back-end

توسعه دهندگان Back-end مسئول ساخت سمت سرور وب سایت یا برنامه وب شما هستند – بخشی که کاربران نمی توانند آن را ببینند یا دستکاری کنند. توسعه دهندگان بک اند ما یک زیرساخت محکم ایجاد خواهند کرد و از نزدیک با تیم توسعه جلویی کار خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که دو طرف با هم کار می کنند و به طور یکپارچه عمل می کنند.

پشتیبانی و نگهداری

همه وب سایت ها و برنامه ها نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. دلیلش این است که هیچ فناوری، صرف نظر از اینکه چقدر قوی باشد، برای همیشه به همان شکلی که هست باقی نمی‌ماند – آنها همیشه پیر خواهند شد و تغییر خواهند کرد. اعضای تیم ما در مورد جدیدترین ابزارها و فناوری‌ها به‌روز می‌مانند و سخت تلاش می‌کنند تا از طریق پشتیبانی و نگهداری، حضور وب شما را تازه و به‌موقع نگه داریم. ما همچنین برای کمک به شما در مورد هر گونه سوال یا کمکی که نیاز دارید آماده هستیم.

با بهترین شرکت توسعه وب در کلاس خود به یک شرکت دیجیتال برجسته تبدیل شوید
در آساراد، ما هر سرویس توسعه وب را که برای ساختن یک محصول مبتنی بر وب کامل نیاز دارید، ارائه می دهیم، مانند:

نقش یک شرکت توسعه وب جستجو و ایجاد راه حل هایی است که بتواند اهداف تجاری منحصر به فرد مشتری را به بهترین شکل برآورده کند. با خدمات توسعه وب مناسب، می توانید یک محصول موفق از ابتدا بسازید یا عملکرد یک محصول موجود را افزایش دهید.

کدام فناوری ها بیشترین ارزش را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورند؟

مشکلات مشتری را با انتخاب فناوری های پیشرفته برای پشته فناوری خود حل کنید. کسب و کار خود را با راه حل های مناسب متناسب با نیازهای خود به سطح بعدی ببرید.

توسعه Frontend

ما از محبوب ترین فریم ورک های فرانت اند مانند React.js، Vue.js و Angular استفاده می کنیم که به ما امکان می دهند لایه سطحی محصول شما را ایجاد کنیم.

توسعه Backend

ما از فناوری‌های سمت سرور مانند Python، Ruby on Rails و Node.js برای نمونه‌سازی و توسعه، تولید برنامه‌های وب سریع و مقیاس‌پذیر استفاده می‌کنیم.

توسعه Full Stack

ما توسعه وب سرتاسری را ارائه می دهیم، راه حل های فرانت اند و باطن و سایر فناوری های لازم برای موفقیت محصول شما را ترکیب می کنیم.

همفکری با ایده هایتان
تعیین جهت با مشاوران توسعه وب سایت ما
انتخاب یک تکنولوژی
تصمیم گیری در مورد tech stack و رویکرد کلی
طراحی
ایجاد یک راه حل زیبا و کاربرپسند برای وب با تخصص‌های طراحی ما
توسعه دادن
کدنویسی اپلیکیشن وب توسط مهندسان مجرب ما
Reach the market
Launching your product and keeping it in good form with support and maintenance
1
2
3
4
5

به دنبال خدمات توسعه وب هستید؟

قبل از شروع، مایلیم نیازهای شما را بهتر درک کنیم. ما درخواست شما را بررسی می کنیم و یک تماس تخمین رایگان را برنامه ریزی می کنیم.