Skip to content
Search Engine Optimization

کارشناسان در آسا راد، به مطالعه راه‌حل‌های مختلف برای اطمینان از امنیت سرور شما می‌پردازند. یکی از این وظایف، پیکربندی صحیح دیوار آتش سرور شما است تا مصرف منابع را کاهش دهد و با حذف بازدیدکنندگان ناخواسته، امنیت خدمات شما را افزایش دهد. به علاوه، با بررسی خدمات در حال اجرا در سرور شما، خدمات ناخواسته را شناسایی و حذف می‌کنند.

طراحی وب‌سایت ترکیبی است از دانش، هنر و خلاقیت، با استفاده از عناصر بصری و توانمندی‌های مهندسی در ترتیب کنار هم. زمانی که یک وب‌سایت بر اساس اصول و هماهنگی عناصر طراحی می‌شود، می‌تواند خلقی بی‌زمان شود که توجه دائمی مخاطبان را جلب کرده و محدودیت‌های زمانی را پشت سر بگذارد.

روش های امنیتی سایت

میزبانی وب سایت در هاست ایمن

امنیت یک وب‌سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد، با امنیت میزبانی یکی از این عوامل حیاتی است. حضور یک زیرساخت امن که وب‌سایت بر روی آن میزبانی می‌شود، اهمیت ویژه‌ای دارد. استفاده از سیستم‌های امنیتی از جمله آنتی‌ویروس، ضد‌هرزنامه، دیواره‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و غیره، نقش اساسی در مقابله با حملات سایبری ایفا می‌کند. بنابراین، پیشنهاد می‌شود که میزبانی وب‌سایت از منابع معتبر تهیه شود.

استفاده از سیستم عامل قابل اعتماد

مشخص است که استفاده از سیستم عامل و نرم‌افزار اصلی نقش مهمی در تضمین امنیت وب‌سایت ایفا می‌کند. به یاد داشته باشید که در منابع و نسخه‌های غیراصلی، تغییراتی در برخی اجزای نرم‌افزار به منظور ایجاد خرابکاری، سوءاستفاده، تغییر و غیره اعمال شده باشد. بنابراین تلاش کنید همیشه از سیستم‌های عامل و نرم‌افزارهای معتبر استفاده کنید. با این کار، نه تنها امنیت وب‌سایت خود را افزایش می‌دهید، بلکه به حقوق تولیدکننده احترام گذاشته و از محصولات اصیل استفاده می‌کنید.

از یک رمز عبور امن استفاده کنید و از آن محافظت کنید

یک رمز عبور قوی، مطمئن و قابل احراز هویت باید بیش از 8 کاراکتر داشته باشد، ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ باشد و از استفاده از اسامی و شماره‌های تلفن به حد امکان پرهیز کند. پس از ایجاد یک رمز عبور امن، جنبه مهم دیگر حفاظت و مراقبت از آن است. اطلاعات مهم و حساس باید به صورت امن نگهداری شوند. سیستم‌هایی مانند BitLocker و مشابه آن‌ها می‌توانند از اطلاعات ما محافظت کنند. همچنین توصیه می‌شود که رمز عبور را در بازه‌های مشخص (به عنوان مثال، هر ماه) تغییر داده شود تا در برابر حملات وحشتناک مقاوم باشد.

پروتکل SSL ایمن

گواهی امنیتی SSL اطلاعات ورودی و خروجی را با یک الگوریتم بسیار پیچیده رمزگذاری می‌کند و از نظرزدایی و دخالت جلوگیری می‌کند. بنابراین، اگر یک کاربر یا مدیر سایت از یک اتصال اینترنت ناامن استفاده کند، مشکلی ایجاد نمی‌شود. در چنین شرایطی، حتی اگر هکرها به اطلاعات وب‌سایت دسترسی پیدا کنند، با داده‌های رمزگذاری شده روبرو می‌شوند که تقریباً غیرقابل بهره‌برداری است. بنابراین، یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای حفظ امنیت اطلاعات کاربر و مدیر، پیاده‌سازی و استفاده از این گواهی در وب‌سایت است.