تجارت بدون مرز

نمایندگی فروش

نماینده فروش چیست؟

نمایندگان فروش مسئول ارتباط بازاریابی مزایای محصولات یک شرکت را برای افزایش فروش محصولات بیان می‌کنند. این نمایندگان به عنوان نقطه تماس بین یک کسب و کار و احتمالاً مشتریان یا مشتریان آینده عمل می‌کنند و دارای مجموعه‌ای از وظایف هستند که شامل شناسایی و آموزش مشتریان پتانسیلی، همچنین پشتیبانی از مشتریان موجود با اطلاعات و کمک مربوط به محصولات و خدمات است. مهارت‌های میانفعل و ارتباطات قوی به همراه داشتن مدرک کارشناسی در حوزه کسب و کار یا رشته‌های مرتبط اغلب جزء ویژگی‌های مورد نیاز هستند.

چه خواهید کرد؟

ما به دنبال همکاری با شرکت‌ها یا افراد جهت نمایندگی و ترویج کسب‌وکار نرم‌افزاری خود به صورت بین‌المللی هستیم. با حضور قوی در طراحی و تولید نرم‌افزار در کشورهای مختلف، ما به دنبال شرکایی هستیم که بتوانند خدمات ما را به مشتریان پتانسیل معرفی کرده و از طریق توافقات قراردادی به عنوان نمایندگان عمل کنند. به عنوان پیشگامان صنعت، تجارب منحصر به فردی در طراحی رابط کاربری، بهینه‌سازی دستگاه و گزارش‌دهی تحلیلی با استفاده از فناوری معتبر جهانی ارائه می‌دهیم.

هدف اصلی Asa Rod این است که با بازاریابان خلاق همکاری کند که توانایی‌های فنی و بازاریابی خود را برای کمک به رشد صنعت ما و تسهیل ارتباط بین مشتریان و شرکت داشته باشند. شرکت Asa Rad با تیم تخصصی خود قادر به تامین تمام نیازهای مشتریان در زمینه‌هایی نظیر طراحی وب‌سایت، بهینه‌سازی موتور جستجو، گرافیک، طراحی لوگو، توسعه برنامه و غیره است. ما دعوت می‌کنیم که شرکای پتانسیل به صورت انحصاری نمایندگی فروش ما را در کشورهای مختلف خود بر عهده بگیرند و Asa Rod به عنوان تنها تامین‌کننده برای تمام نیازهای آنها عمل کند.

چگونه می توانید یکی از نمایندگان فروش ما در کشور خود شوید؟

فرم زیر را تکمیل کنید

با تکمیل فرم ارائه شده توسط شما، اطلاعات شما را به مدیر مربوطه ارسال خواهیم کرد. پس از بررسی، از طریق ایمیل و واتساپ با شما تماس خواهیم گرفت. پس از آن، ما فرم های قرارداد را برای شما ارسال می کنیم و پس از تایید هویت، شما نماینده فروش ما در کشور خود خواهید بود. ما متعهد به توافق دوجانبه برای شروع همکاری و ایجاد درآمد هستیم

مهسا ملایی

مدیر داخلی