Skip to content

شرایط همکاری

با شرکت آسا راد

شرکت آسا  با شعار “بی‌مرزی در کسب و کار” فرصت همکاری را برای تمام افرادی که علاقه‌مند به همکاری با ما در سراسر جهان هستند، فراهم می‌کند. این امکان وجود دارد که با تخصص خود و همکاری با ما، درآمد کسب کنید.

برای همکاری با ما، دو روش وجود دارد:

  1. استخدام در شرکت
  2. دریافت نمایندگی

تفاوت این دو روش به این صورت است: در استخدام در شرکت، تمامی قراردادها به نام شرکت منعقد می‌شود و شما به عنوان یکی از پرسنل شرکت، می‌توانید در زمینه‌های مختلف همکاری نمایید. اما در دریافت نمایندگی، شما به عنوان یک نماینده‌ی فروش، با نام و نشان خود، قراردادها را با مشتریان بسته و شرکت آسا تنها نقش برنامه‌نویس و طراح را ایفا می‌کند.

در هر یک از این بخش‌ها، می‌توانید درخواست خود را ارسال کنید و با شما تماس خواهیم گرفت.

در هر جای از دنیا که باشید، می توانید در کنار یک تیم حرفه ای، همکاری و کسب درآمد کنید، ما در پیشرفت کسب و کارشما همراه تان هستیم .

نمایندگی فروش

با افتخار به عنوان یک شرکت برجسته در زمینه‌های توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، انیمیشن، دیجیتال مارکتینگ و گرافیک فعالیت می‌کنیم و با ارائه خدمات برتر به مشتریان در سراسر جهان می‌پردازیم. ماهیت ما در ارائه راهکارهای خاص و نوآورانه و با بالاترین کیفیت به همراه تیم متخصص و مجرب در کشورهای مختلف است و با همکاری و ارائه فرصت‌های موفق در صنعت نرم‌افزار، آماده همکاری با کلیه عزیزان در سراسر جهان هستیم.

استخدام پرسنل

در حال حاضر، ما به دنبال افراد با استعداد در زمینه‌های توسعه نرم‌افزار، طراحی وب و گرافیک می‌باشیم که علاقه‌مند به پیوستن به تیم ما هستند. در صورتی که به دنبال فرصت‌های جذاب در پروژه‌های نوآورانه می‌باشید، از شما دعوت می‌شود که بخش های شغلی ما را بررسی نموده و با کلیک بر روی دکمه زیر، درخواست خودرا به مراه رزومه ی خود ارسال نمایید