هاستینگ

هاست اصطلاحی است که به مکانی برای ذخیره یک وب سایت، فایل ها، داده ها و سایر منابع مرتبط با یک وب سایت یا برنامه اطلاق می شود. از سوی دیگر، هاست شامل خدماتی است که فضای ذخیره سازی، پهنای باند و سایر امکانات لازم برای اجرای یک وب سایت یا برنامه را فراهم می کند.

ویژگی های مفید برای وب مسترها و برنامه نویسان

سرویس ایمیل و حساب کاربری

تعداد هرچه بیشتر ایمیل شرکتی و شخصی که نیاز دارید بسازید و از ایمیل های ازاد متنفر نباشید. پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت آسا راد آماده است تا به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهد، سایت یا اپلیکیشن.

بدون محدودیت فضا

هاست ارائه شده توسط شرکت آساراد محدودیتی در حجم ندارد بنابراین در صورت اتمام حجم سایت شما به حالت تعلیق در نمی آید و به شما اجازه نمی دهد اطلاعات جدیدی به هاست اضافه کنید.

انجام پشتیبان گیری روزانه

شرکت آساراد روزانه از خدمات شما بک آپ گرفته و در چندین سرور مختلف ذخیره می کند. همچنین، شما می توانید به سرعت با یک کلیک در هر زمان یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

سی پنل

محبوب ترین کنترل پنل لینوکس در بین وب مسترها سی پنل است. امکانات زیاد در کنار تجربه کاربری دلپذیر مهمترین دلیل این محبوبیت است

گواهی SSL رایگان

این یک استاندارد صنعتی است و میلیون‌ها وب‌سایت در سراسر جهان از آن برای انتقال امن داده‌ها استفاده می‌کنند. برای اینکه یک وب سایت یک اتصال SSL امن داشته باشد، به گواهی SSL نیاز دارد.

پلاگین Lite Speed ​​رایگان

افزونه Lite Speed ​​که یکی از بهترین افزونه ها در زمینه افزایش سرعت سایت وردپرس، بارگذاری پیش بارگذاری کش، فشرده سازی فایل ها و آپلود به موقع تصاویر می باشد، توسط شرکت اساراد به صورت رایگان در سرویس هاست ارائه شده است.