Skip to content

طراحی وب سایت

طراحی وب‌سایت به طور کامل توسط تیم حرفه‌ای شرکت آسا راد انجام می‌شود. طراحی وب‌سایت تنها به افزودن نام شما در میان دامنه‌های ثبت‌شده محدود نمی‌شود. ما اعتقاد داریم که طراحی وب‌سایت به معنای ایجاد یک شاخه از کسب و کار شما در دنیای مجازی بدون محدودیت زمانی و مکانی است، که هزینه‌هایی مانند اجاره، قبض‌های خدمات، حقوق و دیگر هزینه‌ها را از بین می‌برد. بزرگترین بازاریابان در دنیا (مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره) محصولات و خدمات شما را معرفی می‌کنند.

دلایل انتخاب آسا راد:

دانش کسب و کار

شرکت آسا راد با بیش از 19 سال سابقه و همکاری با بیش از ۱۰۰ گروه شغلی، بازار هدف شما را درک می‌کند. با تجربیات کسب شده در طول سال‌ها، می‌تواند بهترین باشد.

پشتیبانی 24/7

شرکت آسا راد، بدون هیچ توقف و به صورت سیستماتیک، پشتیبان‌گیری برای تمام اطلاعات وب‌سایت شما فراهم می‌کند. در طول همکاری با مشتریان، این شرکت 16 نسخه پشتیبان از اطلاعات شما را حفظ می‌کند.

استانداردهای طراحی

شرکت آسا راد با تشکیل یک تیم تخصصی که از خلاق‌ترین، متخصص‌ترین و تجربه‌دارترین افراد کشور تشکیل شده است، تمام استانداردهای مورد نیاز را شناخته و در پروژه‌های مشتریان به عمل می‌آورد.

تحویل به موقع سفارشات

ما در شرکت آساراد، همواره تلاش کرده‌ایم که سفارشات را به مشتریان به موقع تحویل دهیم و تاکنون بیش از 90% از پروژه‌های اجرا شده خود را در تاریخ مقرر به مشتریان آماده و تحویل داده‌ایم.

انواع وب سایت

آیا می دانید چند نوع وب سایت از نظر کاربران وجود دارد؟

دسته بندی

فروشگاهی

تمام وب‌سایت‌هایی که در آن خرید و فروش انجام می‌شود، جز این دسته، هستند. در این دسته می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– محصولات فیزیکی
– محصولات مجازی
– چند فروشندگی
– فروش بلیط
– و…

وب‌سایت‌های فروشگاهی دارای ویژگی‌های زیادی هستند و بر اساس حوزه فعالیت شما، می‌توانید آن‌ها را در پروژه خود در نظر بگیرید و از آن‌ها استفاده کنید.

دسته بندی

خدماتی

وب‌سایت‌های خدماتی ویژگی‌های خاصی بر اساس نوع خدمت دارند و باید برای هر فعالیت بخشی مرتبط با همان خدمت طراحی شود. گروه‌های شغلی که در این دسته قرار دارند بسیار متنوع هستند و ما تنها چند مورد را ذکر خواهیم کرد:

– خدمات پرستاری
– خدمات نظافت
– مشاوره کسب و کار
– کلینیک‌های مشاوره، زیبایی، وکلا و…

وب‌سایت‌های خدماتی دارای ویژگی‌های زیادی هستند و بر اساس حوزه فعالیت شما، می‌توانید آن‌ها را در پروژه خود در نظر بگیرید و از آن‌ها استفاده کنید.

دسته بندی

شرکتی

وب‌سایت‌های شرکتی برای معرفی خدمات، محصولات و غیرهٔ کسب و کار شما به کار می‌روند و به عنوان یک رزومه و کاتالوگ برای شرکت شما خدمت می‌کنند و از نظر استفاده، بسیار شبیه به وب‌سایت‌های معرفی شخصی هستند.

امکاناتی که این نوع وب‌سایت‌ها را از سایت‌های معرفی متفاوت می‌کنند، عبارتند از:

١. امکان سفارش محصولات از طریق فرم سفارش
٢. امکان استفاده از فرم نمایندگی
٣. قابلیت نمایش نمونه کارها (پرتفوی)
٤. امکان معرفی خدمات، محصولات و غیره.

دسته بندی

آموزشی

وب‌سایت‌های آموزشی از نظر عملکرد، مشابه فروشگاه‌ها و فهرست‌های مبتنی بر دسته‌بندی هستند. به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، در یک دسته جداگانه دسته‌بندی می‌شوند. این دسته از ویژگی‌ها زیاد است و تنها چند نمونه را مطرح خواهیم کرد:

 قابلیت چند مدرسه
ارسال اعلان به کاربران در پروفایل کاربری خود
نمایش چندین درس از یک دوره
پنل مدرس
پنل دانش‌آموز
و بیشتر…

وب‌سایت‌های آموزشی دارای امکانات گسترده‌ای هستند و بسته به دامنه پروژه شما، می‌توانید از آنها برای اهداف مختلف استفاده کنید.

دسته بندی

دایرکتوری

وب‌سایت‌های دایرکتوری برای پلتفرم‌های فعال در حوزه تبلیغات استفاده می‌شوند و ویژگی‌هایی ارائه می‌دهند که شامل موارد زیر می‌شوند:

– ثبت آگهی توسط کاربران
– مشاهده آگهی‌ها بر اساس نوع کاربر
– پشتیبانی تیکت
– بازخورد و نظرات بازدیدکنندگان
– پنل تبلیغ‌کننده
– سیستم پرداخت برای انتشار آگهی
– اشتراک برای دسترسی به داده‌ها

وب‌سایت‌های دایرکتوری با مجموعه‌ای گسترده از ویژگی‌ها همراه هستند و بسته به تمرکز پروژه شما، می‌توانید این ویژگی‌ها را به تدریج در پروژه‌تان ادغام و بهره‌مند شوید.

دسته بندی

معرفی

وب سایت های معرفی برای نمایش خدمات، محصولات و غیره برای افراد یا مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان رزومه و کاتالوگ برای کسب و کار شما عمل می کنند. آنها از نظر رابط کاربری شباهت زیادی به وب سایت های شرکتی دارند.

ویژگی های متمایز کننده ای که این نوع وب سایت ها را از سایت های شرکتی متمایز می کند عبارتند از:

امکان معرفی یک فرد یا کسب و کار
گزینه های ارتباط مستقیم از طریق سیستم عامل های پیام رسانی
نمایش نمونه کارها
معرفی افراد و رزومه شخصی آنها