Skip to content

جستجوی نام دامنه

.btnsub{ font-size:10px; color :#fff; background : #808908; }Locator Find your Domain:

.com

.net

.shop

.info

.online

.org

.biz

.cloud

عبارت جستجوی انتخابی خود را وارد کنید یا با استفاده از قالب example.com جستجو کنید تا یک بررسی سریع شروع شود. شما نیازی به اضافه کردن مواردی مانند http:// یا www ندارید.

از میان محبوب ترین دامنه ها انتخاب کنید

با شناخته شده ترین نام های دامنه اعتماد ایجاد کنید.

0 تومان/سالانه

یک دامنه سطح بالای عمومی (gTLD) که در سیستم نام دامنه اینترنت استفاده می شود.

پروژه فناوری خود را با .cloud به نمایش بگذارید.

فروش آنلاین محصولات را با shop شروع کنید.

یک وب سایت اطلاعاتی با .info ایجاد کنید.

0 تومان/سالانه

دامنه .com یک گزینه عالی است هم عمومی و هم جهانی می باشد

مخفف "سازمان"

دامنه های مورد استفاده کسب و کارها

6 نکته که قبل از خرید دامنه باید به خاطر بسپارید

کوتاه نگه دارید

به‌رغم اینکه حداقل طول ثبت دامنه مشخصی وجود ندارد، ما توصیه می‌کنیم که یک نام دامنه با کمتر از سه کلمه خریداری کنید. نام‌های وب‌سایت با طول بیشتر سخت‌تر خوانده می‌شوند و ممکن است بیشتر جلب توجه نکنند.

جستجوی در دسترس بودن دامنه

شروع به جستجوی نام دامنه کنید تا بررسی کنید آیا یک نام دامنه در دسترس است یا خیر. به یاد داشته باشید که همچنین بررسی کنید که آیا این نام دامنه تجاری نیز نشده است.

هر چه کمتر و ساده تر بهتر است

از خط تیره، اعداد، اصطلاحات و کلماتی که به راحتی اشتباه نوشته می‌شوند، در دامنه‌های وب خود دوری کنید. عناصر پیچیده باعث می‌شوند نام‌های وب سایت به راحتی دسترسی پیدا نکنند و به خاطر سپرده نشوند.

محلی فکر کن

هرچند بهتر است نام وب‌سایت خود را با پسوند .com خریداری کنید، اما به دلیل محبوبیت آنها، گاهی اوقات این پسوند .com قابل دسترسی نیست. در صورت هدف‌گذاری به یک کشور خاص، در نظر بگیرید که یک پسوند مربوط به آن کشور مانند .co.uk، .us یا .pk ثبت کنید.

نام تجاری خود را درج کنید

یک آدرس بزرگ برای وب‌سایت شما باید شامل نام برند شما یا کلمات کلیدی هدف شما در حوزه خود باشد. نتیجه جستجو با یک کلمه کلیدی در آدرس وب‌سایت شما، به شناخت بهتر برند منجر می‌شود و ترافیک وب‌سایت شما را افزایش می‌دهد.

سریع عمل کن

نام‌های وب‌سایت بهترین‌ها به سرعت انتخاب می‌شوند. از دست دادن نام کامل راهی را برای خودتان باز نکنید - جستجوی دامنه را انجام دهید و نام‌های دامنه را برای شروع پروژه‌های آنلاین خود امروز خریداری کنید.